Suplování:   Čtvrtek 21.2.2019 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.EA

       

A

           

3.EB

       

A

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bednář Vladislav

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Besta Václav

-

..

..

Šg

Va

-

-

-

-

-

-

Carbolová Miroslava

-

..

..

-

..

..

-

-

-

-

-

Čegan Petr

-

..

..

..

..

..

..

..

-

-

-

Hartmann Tomáš

-

-

Sk

-

..

..

Kp

..

-

-

-

Hrabcová Šárka

-

-

-

Kp

..

..

-

-

-

-

-

Kosová Elen

-

-

-

..

..

-

..

..

     

Šipula Luděk

       

-

           

Truchlý Radim

-

-

-

-

-

..

>>

..

-

-

-

Vavřiňák Petr

       

>>

           

Zdražilová Pavla

           

-

-

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kino

       

A

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožáková Petra

4.hod

přesun <<

Ma

2.MB

(107)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Ma

2.MB

 

na 4.hod

Cnota Tomáš

4.hod

přesun <<

ZE

2.MA

(E316)

z 6.hod

 

5.hod

přesun <<

ZE

2.MA

(E316)

z 7.hod

 

6.hod

přesun <<

EM

4.MA

(E316)

z 4.hod

 

7.hod

přesun >>

ZE

2.MA

 

na 5.hod

Dúbravová Ladislava

3.hod

přesun <<

ČJ

4.MA

(315)

z 5.hod

 

4.hod

přesun <<

ČJ

1.NE

(305)

z 22.2. 0.hod

 

5.hod

přesun <<

ZS

4.MA

(315)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

ČJ

1.MA

(306)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ČJ

1.MA

 

na 6.hod

Führer Jiří

5.hod

přesun <<

TD

2.OP

(104)

z 22.2. 5.hod

Hynečková Blanka

2.hod

přesun <<

ČT

2.NE

(307)

z 6.hod

 

3.hod

přesun <<

EK

3.EB

(204)

z 5.hod

 

4.hod

přesun <<

ČT

4.MA

(315)

z 3.hod

 

5.hod

přesun >>

EK

3.EB

 

na 3.hod

 

6.hod

přesun >>

ČT

2.NE

 

na 2.hod

Kaňáková Marcela

1.hod

přesun <<

Ma

1.NE

(305)

z 7.hod

 

2.hod

přesun <<

Ma

1.NE

(305)

z 6.hod

 

3.hod

přesun <<

Fy

1.MB

(120)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Fy

1.MB

 

na 3.hod

 

6.hod

přesun >>

Ma

1.NE

 

na 2.hod

 

7.hod

přesun >>

Ma

1.NE

 

na 1.hod

Koudelková Kateřina

3.hod

přesun <<

Ma

2.MA

(P121)

z 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Ma

1.MB

(120)

z 3.hod

 

5.hod

přesun <<

Ma

3.EB

(P121)

z 19.2. 0.hod

 

6.hod

přesun <<

Ma

3.EB

(P121)

z 20.2. 7.hod

Krupová Marcela

2.hod

přesun >>

AJ

1.EZ (Aj1)

 

na 5.hod

 

3.hod

spojeno (Hb)

AJ

1.NE (Aj1)

(305)

 
 

3.hod

změna

AJ

1.NE (Aj2)

(305)

 
 

5.hod

přesun <<

AJ

1.EZ (Aj1)

(J207)

z 2.hod

 

6.hod

spojeno (Ht)

AJ

1.OP (Aj1)

(108)

 
 

6.hod

změna

AJ

1.OP (Aj2)

(108)

 

Levická Milena

3.hod

přesun <<

ČJ

2.MB

(107)

z 22.2. 0.hod

Mácha Miroslav

1.hod

přesun <<

Fy

2.MB

(116)

z 3.hod

 

3.hod

výměna <<

Ma

1.EB

(308)

z 1.hod

Muroňová Jana

4.hod

přesun >>

Fy

1.NE

 

na 20.2. 2.hod

Skulinová Jana

2.hod

spojeno (Ht)

AJ

2.MA (Aj1)

(313)

 

Šipula Luděk

5.hod

přesun <<

TV

3.EA

(TV-1)

z 22.2. 5.hod

Šugar Břetislav

3.hod

spojeno (Bs)

EM

2.NE (Em3)

(E321)

 
 

5.hod

přesun <<

ES

1.MA

(306)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

ES

1.MB

(120)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ES

1.MB

 

na 6.hod

Titzová Eva

2.hod

přesun >>

AJ

1.EZ (Aj2)

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

AJ

1.EZ (Aj2)

(217)

z 2.hod

Vašek Jan

1.hod

výměna <<

TK

1.EB

(308)

z 3.hod

 

2.hod

přesun <<

TK

1.MA

(306)

z 5.hod

 

3.hod

výměna >>

TK

1.EB

 

na 1.hod

 

4.hod

přesun <<

TK

1.EZ

(106)

z 7.hod

 

5.hod

přesun <<

TK

1.MB

(120)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

EMK

1.NE

(305)

z 1.hod

 

7.hod

přesun >>

TK

1.EZ

 

na 4.hod

Vavřiňák Petr

2.hod

přesun <<

ET

1.EZ

(217)

z 5.hod

 

5.hod

přesun <<

UE

4.MB

(206)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

UE

4.MB

 

na 5.hod

Vylegala Pavel

4.hod

spojeno (Bs)

EM

2.NE (Em3)

(E215)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.MA

1.hod

TV

   

odpadá

 

(Čg)

 

2.hod

TK

 

(306)

přesun <<

Vašek Jan

z 5.hod

 

5.hod

ES

 

(306)

přesun <<

Šugar Břetislav

z 6.hod

 

6.hod

ČJ

 

(306)

přesun <<

Dúbravová Ladislava

z 7.hod

 

7.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.MB

3.hod

Fy

 

(120)

přesun <<

Kaňáková Marcela

z 5.hod

 

4.hod

Ma

 

(120)

přesun <<

Koudelková Kateřina

z 3.hod

 

5.hod

TK

 

(120)

přesun <<

Vašek Jan

z 6.hod

 

6.hod

ES

 

(120)

přesun <<

Šugar Břetislav

z 7.hod

 

7.hod

ES

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.OP

6.hod

AJ

Aj1

(108)

spojí

Krupová Marcela

(Ht)

 

6.hod

AJ

Aj2

(108)

změna

Krupová Marcela

 

1.EB

1.hod

TK

 

(308)

výměna <<

Vašek Jan

z 3.hod

 

3.hod

Ma

 

(308)

výměna <<

Mácha Miroslav

z 1.hod

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(Čg)

1.EZ

2.hod

ET

 

(217)

přesun <<

Vavřiňák Petr

z 5.hod

 

4.hod

TK

 

(106)

přesun <<

Vašek Jan

z 7.hod

 

5.hod

AJ

Aj2

(217)

přesun <<

Titzová Eva

z 2.hod

 

5.hod

AJ

Aj1

(J207)

přesun <<

Krupová Marcela

z 2.hod

 

5.hod

ET

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(Čg)

 

7.hod

TK

   

přesun >>

 

na 4.hod

1.NE

1.hod

Ma

 

(305)

přesun <<

Kaňáková Marcela

z 7.hod

 

2.hod

Ma

 

(305)

přesun <<

Kaňáková Marcela

z 6.hod

 

3.hod

AJ

Aj1

(305)

spojí

Krupová Marcela

(Hb)

 

3.hod

AJ

Aj2

(305)

změna

Krupová Marcela

 
 

4.hod

ČJ

 

(305)

přesun <<

Dúbravová Ladislava

z 22.2. (Pá) 0.hod

 

6.hod

EMK

 

(305)

přesun <<

Vašek Jan

z 1.hod

 

7.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 1.hod

2.MA

2.hod

AJ

Aj1

(313)

spojí

Skulinová Jana

(Ht)

 

3.hod

Ma

 

(P121)

přesun <<

Koudelková Kateřina

z 4.hod

 

4.hod

ZE

 

(E316)

přesun <<

Cnota Tomáš

z 6.hod

 

5.hod

ZE

 

(E316)

přesun <<

Cnota Tomáš

z 7.hod

 

6.hod

ZE

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

ZE

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.MB

1.hod

Fy

 

(116)

přesun <<

Mácha Miroslav

z 3.hod

 

3.hod

ČJ

 

(107)

přesun <<

Levická Milena

z 22.2. (Pá) 0.hod

 

4.hod

Ma

 

(107)

přesun <<

Brožáková Petra

z 7.hod

 

5.hod

AJ

Aj1

 

odpadá

 

(Ht)

 

6.hod

E

   

odpadá

 

(Ks)

 

7.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.OP

5.hod

TD

 

(104)

přesun <<

Führer Jiří

z 22.2. (Pá) 5.hod

2.NE

1.hod

IT

   

odpadá

 

(Bd)

 

2.hod

ČT

 

(307)

přesun <<

Hynečková Blanka

z 6.hod

 

3.hod

EM

Em3

(E321)

spojí

Šugar Břetislav

(Bs)

 

4.hod

EM

Em3

(E215)

spojí

Vylegala Pavel

(Bs)

 

6.hod

ČT

   

přesun >>

 

na 2.hod

3.EA

5.hod

TV

 

(TV-1)

přesun <<

Šipula Luděk

z 22.2. (Pá) 5.hod

 

7.hod

E

   

odpadá

 

(Ks)

3.EB

3.hod

EK

 

(204)

přesun <<

Hynečková Blanka

z 5.hod

 

5.hod

Ma

 

(P121)

přesun <<

Koudelková Kateřina

z 19.2. (Út) 0.hod

 

6.hod

Ma

 

(P121)

přesun <<

Koudelková Kateřina

z 20.2. (St) 7.hod

4.MA

3.hod

ČJ

 

(315)

přesun <<

Dúbravová Ladislava

z 5.hod

 

4.hod

ČT

 

(315)

přesun <<

Hynečková Blanka

z 3.hod

 

5.hod

ZS

 

(315)

přesun <<

Dúbravová Ladislava

z 6.hod

 

6.hod

EM

 

(E316)

přesun <<

Cnota Tomáš

z 4.hod

 

7.hod

EK

   

odpadá

 

(Tr)

4.MB

5.hod

UE

 

(206)

přesun <<

Vavřiňák Petr

z 6.hod

 

6.hod

UE

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

AJ

   

odpadá

 

(Ht)

4.OP

1.hod

IT

   

odpadá

 

(Bs)

 

Zpracováno v systému Bakaláři