Suplování:   Středa 17.4.2019 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.MA

     

A

A

A

A

A

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Besta Václav

     

-

Bd

..

..

     

Carbolová Miroslava

           

-

-

     

Čegan Petr

-

-

-

-

..

..

-

-

     

Horečková Pavla

           

-

-

     

Kosová Elen

             

-

     

Koudelková Kateřina

     

..

..

           

Šipula Luděk

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

Titzová Eva

-

-

-

-

-

-

         

Vylegala Pavel

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

204

           

DS

DS

     

210

           

DS

DS

     

309

           

DS

DS

     

J214

           

DS

DS

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bednář Vladislav

4.hod

spojeno (Bs)

IT

1.OP (IT2)

(V218)

 
 

5.hod

odpadá

IT

2.MA (IT1)

 

školní akce

Brožáková Petra

4.hod

přesun <<

Ma

2.OP

(104)

z 16.4. 3.hod

 

4.hod

přesun >>

Ma

1.EZ

 

na 16.4. 3.hod

 

5.hod

přesun <<

Fy

1.EB

(308)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Fy

1.EB

 

na 5.hod

Cnota Tomáš

4.hod

přesun >>

ZE

2.MA

 

na 16.4. 2.hod

Führer Jiří

1.hod

přesun >>

S

2.OP

 

na 16.4. 3.hod

Hartmann Tomáš

6.hod

odpadá

AJ

2.MA (Aj1)

 

školní akce

Kaňáková Marcela

3.hod

přesun >>

Fy

1.EZ

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Fy

1.EZ

(106)

z 3.hod

 

5.hod

přesun <<

Fy

1.MB

(120)

z 4.hod

 

6.hod

přesun >>

Ma

1.MA

 

na 16.4. 2.hod

Kosová Elen

3.hod

odpadá

E

2.MA

 

školní akce

Koudelková Kateřina

1.hod

změna

Ma

4.MA

(315)

 
 

6.hod

přesun <<

Ma

3.EB

(P121)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Ma

3.EB

 

na 6.hod

Levická Milena

4.hod

přesun <<

ČJ

1.MB

(120)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ČJ

1.MB

 

na 4.hod

Skulinová Jana

6.hod

odpadá

AJ

2.MA (Aj2)

 

školní akce

Šugar Břetislav

7.hod

přesun >>

ES

2.MA

 

na 16.4. 5.hod

Vašek Jan

1.hod

přesun >>

TK

1.EZ

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

TK

1.EZ

(106)

z 1.hod

 

4.hod

přesun <<

TK

1.EB

(308)

z 3.hod

 

6.hod

přesun <<

EMK

1.NE

(305)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

EMK

1.NE

 

na 6.hod

Vavřiňák Petr

3.hod

přesun <<

ET

1.MB

(120)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

ET

1.MB

 

na 3.hod

Výtisková Olga

3.hod

navíc

ZS

1.EB

(308)

 
 

6.hod

supl. (Bs)

ČJ

3.EA

(220)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.MA

6.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 16.4. (Út) 2.hod

1.MB

3.hod

ET

 

(120)

přesun <<

Vavřiňák Petr

z 5.hod

 

4.hod

ČJ

 

(120)

přesun <<

Levická Milena

z 7.hod

 

5.hod

Fy

 

(120)

přesun <<

Kaňáková Marcela

z 4.hod

 

7.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

1.OP

4.hod

IT

IT2

(V218)

spojí

Bednář Vladislav

(Bs)

1.EB

3.hod

ZS

 

(308)

navíc

Výtisková Olga

 
 

4.hod

TK

 

(308)

přesun <<

Vašek Jan

z 3.hod

 

5.hod

Fy

 

(308)

přesun <<

Brožáková Petra

z 7.hod

 

7.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 5.hod

1.EZ

1.hod

TK

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

TK

 

(106)

přesun <<

Vašek Jan

z 1.hod

 

4.hod

Fy

 

(106)

přesun <<

Kaňáková Marcela

z 3.hod

1.NE

6.hod

EMK

 

(305)

přesun <<

Vašek Jan

z 7.hod

 

7.hod

EMK

   

přesun >>

 

na 6.hod

2.OP

1.hod

S

   

přesun >>

 

na 16.4. (Út) 3.hod

 

4.hod

Ma

 

(104)

přesun <<

Brožáková Petra

z 16.4. (Út) 3.hod

3.EA

6.hod

ČJ

 

(220)

supluje

Výtisková Olga

(Bs)

 

7.hod

TV

   

odpadá

 

(Šp)

3.EB

6.hod

Ma

 

(P121)

přesun <<

Koudelková Kateřina

z 7.hod

 

7.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 6.hod

4.MA

1.hod

Ma

 

(315)

změna

Koudelková Kateřina

 
 

7.hod

EZ

   

odpadá

 

(Va)

4.MB

7.hod

IT

   

odpadá

 

(Bs)

Pedagogický dohled u třídy:

2.MA, 3.- 7. hod - Besta Václav

 

Zpracováno v systému Bakaláři